Digi.Kitchen Hakkında

Beş farklı girişimiyle faaliyet gösteren Digi.Kitchen hem online hemde offline pazarda faaliyet göstermektedir. İlk olarak Digibus ile başlayan süreç daha sonra sırasıyla Blogger Akademi, GameForce, Widgate, Contjet ve Funpir projeleriyle devam etmiştir.

Blogger Akademi

Sektörel Blogger Yetiştirme
Blogger Akademi 2014 yılında Digibus tarafından blogger odaklı eğitim vermek ve sektörel bazda blogger habitatı oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Blogger Akademi bu zamana kadar Üsküdar Üniversitesi'nde 2 dönem eğitim vermiştir.

Digibus Akademi

Dijital Pazarlama Eğitimleri
Digibus Akademi İstanbul Ticaret Üniversitesi ile protokolü bulunan ve akademik müfredatıyla dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret alanında eğitim veren bir Digibus projesidir. Digibus Akademi ilk eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi ortaklığıyla Marmara Belediyeler Birliği'ne vermiştir.

Contjet

Markalaştıran İçerikler
Marka ve işletmeler için kaliteli ve dönüş oranı yüksek içerikler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Widgate

İçerik Yönetim & Öneri Uygulaması
Widgate, ürün veya hizmet satan şirketler veya bu ürün ve hizmetleri tanıtan reklam ajansları için küresel düzeyde bilgi üreten, yönlendiren ve üreten bir SaaS girişimidir.

GameForce

Gamer Odaklı E-Ticaret Projesi [PASİF]
Gamer’ların dünyasına hitap eden, Türkiye’deki sayılı girişimlerinden birisi olan GameForce, 1 Ağustos’tan itibaren satışa başladı. Gamer’lar için özel ürünlerin bulunduğu ve geniş ürün yelpazesiyle birçok gamer kesimine hitap eden GameForce, oyun meraklılarının ilgisini şimdiden çekmeye başladı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Digibus ile Türkiye’de şimdiye kadar yapılmamış keyifli, bir projeye birlikte imza atarak tanıştık. Blogger akademi ile başlayan bu işbirliğimiz uzun süre devam etti. Digibus’a başarılarla dolu nice 5 yıllar dileriz.

Kerim Türe
Yönetim Kurulu Başkanı, Modanisa

dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?