Online Eğitim Danışmanlığı

Digibus olarak kurum veya kuruluşlar için internet üzerinden online olarak eğitim verebilecekleri platformlar geliştiriyor ve yayına alıyoruz. Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar için tıklayınız.

daha fazla oku
Eğitim Hizmetleri

İşletmeler, markalar, e-ticaret şirketleri ve kamu kurumlarına dijital odaklı eğitimler veren Digibus Akademi İstanbul Ticaret Üniversitesi ile protokole sahiptir.

daha fazla oku
Web Tasarım Hizmeti

Şirketinizin sahip olduğu bilgi ve birikimi, tecrübeyi, vizyonunuzu ve hedeflerinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz iyi bir websitesi size internet üzerine yeni kapılar açar

daha fazla oku
Fotoğraf & Video Çekimi

Fotoğraf ve video çekimleri en başta e-ticaret şirketleri olmak üzere birçok işletmenin kendisini daha iyi ifade edebilmesi için yapması gerekenlerin başında geliyor.

daha fazla oku
İçerik Pazarlama Hizmeti

Dijital pazarlamanın en büyük yardımcılarından biri olan içerik pazarlaması; hedef kitlenize doğru bilgiyi vermek, onlarla etkileşim kurmak ve hedef kitlenizin satışa dönüştürülebilir…

daha fazla oku
Online Reklam Yönetimi

Online reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

daha fazla oku
Dijital Etkinlik Yönetimi

Festival, etkinlik ve fuar gibi etkinliklerin dijitalde en iyi şekilde temsil edilmesi amacıyla etkinlik öncesi ve etkinlik sırasında hem dijitalde hemde etkinlik alanında hizmet veriyoruz.

daha fazla oku
E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

daha fazla oku
Grafik Tasarım Hizmeti

İşletmeniz veya markanızın internet üzerinde veya sahada en iyi şekilde yansıtmak için güçlü ve dikkat çekici tasarımlar üretiyoruz.

daha fazla oku
Sosyal Medya Yönetimi

Sunduğunuz hizmet, servis veya ürünü en etkili ve kısa yoldan hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz sosyal medya kanalları ile yeni müşteriler edinebilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir ve kar elde edebilirsiniz.

daha fazla oku
Dijital İş Geliştirme

Şirketinizin sahip olduğu kaynakları, bilgiyi, tecrübeyi, insan kaynağını, ürün veya hizmetleri kullanarak daha iyi nasıl olur sorusuna cevap arıyoruz.

daha fazla oku
Dijital Dönüşüm Hizmeti

Dijital dönüşüm sayesinde orta ve büyük ölçekli kobiler teknolojinin getirdiği avantajları kullanarak daha verimli iş ve hizmet üretiyor,

daha fazla oku
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Digibus ile Türkiye’de şimdiye kadar yapılmamış keyifli, bir projeye birlikte imza atarak tanıştık. Blogger akademi ile başlayan bu işbirliğimiz uzun süre devam etti. Digibus’a başarılarla dolu nice 5 yıllar dileriz.

Kerim Türe
Yönetim Kurulu Başkanı, Modanisa

dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?