Kullandığımız Araç ve Teknolojiler

Digibus olarak ajans çalışmalarımızda, müşterilerimize en iyi çalışmayı sunmak için birçok dijital araç kullanıyoruz. Bu dijital araçlar, yaptığımız çalışmanın etkili olmasını sağlamaktadır. Bir dijital iş geliştirme ajansı olarak çok yönlü çalışmalarımızda kullandığımız bu araçlar ile çağa ayak uyduran, müşterinin taleplerini karşılayan, trendlere göre hareket eden işler ortaya koymaktayız.

Günümüzün ve geleceğin trendlerine uygun içerikler üretmek, çalışmalar yapmak için alanının önde gelen araçlar ve teknolojileri çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en iyi dijital pazarlama hizmetini sunmaktayız.

Takip ve Analiz Araçları

Geliştirdiğimiz web siteleri, SEO çalışması yaptığımız siteler ve sosyal medya çalışmaları için kullandığımız bu araçlarla dönüşüm takibini ve web site analizlerini yapıyoruz. Raporlama, istatistik, ilerleme durumu gibi birçok konuda veri toplayıp sonraki adımlara bu verilerle karar veriyoruz.

Tasarım Araçları

Günümüzün şartlarına uygun içerikler ve görseller elde etmek için alanının en iyisi tasarım araçlarıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Görsel oluşturma ve işleme, vektörel çizim, video işleme araçları gibi birçok uygulamayı bünyesinde barındıran gelişmiş yazılımlar kullanıyoruz.

E-ticaret, CMS ve Web Hosting Araçları

E-ticaret danışmanlığı ve web site geliştirme hizmetlerinde dünyanın en büyük platformlarıyla çalışıyoruz. Kurduğumuz altyapıları en güvenilir web hosting servislerine emanet ediyoruz. Web hosting hizmetlerinde kullandığımız araçlar, günümüz şartlarına uygun, gelişen teknolojiye ayak uyduran araçlardır.

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Sosyal medya danışmanlık ajansı hizmetlerinde kullandığımız sosyal medya yönetim araçları ile görünürlük faaliyetlerinde hızı ve düzenliliği sağlıyoruz. İçerik takvimi oluşturma, içerikleri belirlenen zamana göre yayınlama ve sosyal medya hesaplarını takip etme amacıyla bu araçları kullanıyoruz.

Mailing Araçları

Dijital pazarlamanın yıkılmaz kalelerinden birisi olan mailing çalışması için en güvenilir mailing hizmeti araçlarını kullanmaktayız. Maili spam klasörüne düşürmeden, hedef kitleye ulaştırıyoruz.

İş Yönetim Araçları

Verdiğimiz tüm dijital iş geliştirme hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürümesi ve takibinin yapılması için iş yönetim araçları kullanıyoruz. Kullandığımız araçlarla, çalışmaların sürekliliğini ve disiplinini sağlıyor ve sonucunda da daha iyi raporlamalar yapıyoruz.

Diğer Araçlar

Podcast, canlı yayın araçları ve diğer konularda kullandığımız araçlar sayesinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyor ve gelişen trendlere ayak uyduran çalışmalar yapıyoruz.