üretmeyi ve paylaşmayı seviyoruz

Digibus dijital pazarlama ajansı olarak sürekli üretmeye ve ürettiğimiz içerikleri paylaşmaya önem veriyoruz. Bu sayfada ürettiğimiz podcastlerden senelik sosyal medya takvimine kadar ücretsiz olan birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Podcastler

Digibus olarak sosyal medya, dijital pazarlama, e-ticaret, kriz yönetimi, iş verimliliği ve birçok alanda sizler için kaydettiğimiz podcastleri bu sayfa üzerinden dinleyebilirsiniz.

Podcastler

Haberler

E-Ticaret, dijital pazarlama, iş geliştirme ve sosyal medya başlıkla onlarca makale ve strateji haberler sayfamızda. Sektöre hakim olmak için inceleyebilirsiniz.

Haberler

Webinar

Her ay bir konu hakkında ücretsiz olarak düzenlediğimiz webinarlara linkten ulaşabilir ve geçmiş webinarları da dinleme imkanı bulabilirsiniz.

Webinarlar

Sosyal Medya Takvimi

Sosyal medya takvimi olarak kullanabileceğiniz 2020 yılına ait toplam 232 özel günü sizler için tek bir kitapta bir araya getirdik. İndirmek için hemen tıklayın.

Sosyal Medya Takvimi

E-Ticaret Full Checkup

E-Ticaret projeniz var ve bulunduğu konuma şüphe ile mi bakıyorsunuz. Sizin için ücretsiz olarak inceleyip raporunuzu e-mail vasıtasıyla gönderiyoruz.

Ücretsiz E-Ticaret Check-up

Sosyal Medya Checkup

İşletmenizin veya markanızın sosyal medya kanallarını ücretsiz olarak analiz edip raporunuzu e-mail vasıtasıyla size gönderiyoruz.

Sosyal Medya Checkup

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Hizmetlerini dijitale uyarlamak isteyen kamu kurumu, işletme, marka ve meslek kollarına ücretsiz 40 dakikalık online danışmanlık veriyoruz.

Ücretsiz Dönüşüm Danışmanlığı

Sosyal Medya Eğitimleri

Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitiminde öğrencilerin üzerinde çalışacakları şirketler kurulacak ve bu şirketler üzerinden eğitim uygulamalı şekilde öğrencilere verilecektir.

Sosyal Medya Eğitimi

Etkinlikler

Her ay bir konu hakkında ücretsiz olarak düzenlediğimiz offline etkinlikleri linkten takip edebilirsiniz ve etkinliklerimize kaydolabilirsiniz. Etkinliklerimiz ücretsiz olup kontenjan ile sınırlıdır. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz eğitimleri linkten inceleyebilirsiniz.

Etkinlikler