Sosyal Medya Takvimi Nedir?

Sosyal medya pazarlama takvimi, sosyal medyada yayınlamak istediğiniz içerikleri planlamak, kullanılması ve unutmamanız gereken özel günlerin yer aldığı bir şablondur.

Sosyal medya takvimi sayesinde markanızın veya işletmenizin sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yapacağı veya kutlayacağı özel günleri unutmadan içerik stratejisi geliştirebilirsiniz. Ayrıca çıktı alıp kendi içeriklerinizi de ekleyebileceğiniz bir şablona sahip olabilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Takvimi Kullanmalısınız?

Kaçırmamanız gereken tüm önemli günleri tek bir şablonda toplayan sosyal medya takvimi sahip olduğu not alınabilir tasarımlar kendi notlarınızı çıktı alıp yazabileceğiniz bir tasarıma sahip. Baskı alıp masanızda sürekli görebileceğiniz bir yere yapıştırabilirsiniz. 🙂

Sosyal medya takvimi içerik planlamanızın daha düzenli ve unutulmayacak şekilde planlanmasını sağlar. Sosyal medya takvimini indirerek tüm senenizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim formuna bilgilerinizi girdikten sonra sosyal medya takvimini indirmeniz için mail adresinize gelen download linkine tıklayıp sosyal medya takviminizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

digibus sosyal medya takvimi

Başvuru Formu

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya takvimi hizmetiniz ücretsiz midir?

Sosyal medya takvimi hizmetimiz ücretsiz bir hizmettir. Dilerseniz Digibus’tan sosyal medya danışmanlığı alabilirsiniz.

Sosyal medya takviminde neler var?

2019’un tüm aylarına ait kaçırmamanız gereken önemli gün ve kutlamaları bulabilirsiniz. Çıktı alıp kendi planlamanızı da yapabilirsiniz.

Ne kadar sürede sosyal medya takvimini alabilirim?

İletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra otomatik olarak download linki girmiş olduğunuz e-mail adresinize ulaşacaktır.