Müşteriler

Digibus olarak 2013 yılından beri birçok firma ve kişiye dijital pazarlama ve iş geliştirme çalışması yaptık. Bu çalışmalarımızın odağında sosyal medya, e-ticaret, web site geliştirme, dijital iş geliştirme gibi birçok konu bulunuyor. Müşterilerimiz, alanında hatrı sayılır isme sahip firmalar ve kişilerden oluşuyor. Farklı sektörlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde çok yönlü dijital pazarlama ve dijital iş geliştirme tecrübeleri kazanmış durumdayız. Müşterilerimiz, gelecek müşterilerimiz için bir referans konumundadırlar.

Sektörlere göre müşterilerimiz şu şekildedir.

Moda ve Giyim

Kadın giyim odaklı moda ve giyim alanındaki müşterilerimiz, bugün Türkiye’de en çok bilinen markalar halindedir. Örneğin, Modanisa gibi büyük bir firmaya uzun süre sosyal medya yönetim çalışması yaptık.

Üniversiteler ve Devlet Kurumları

Bugüne dek hizmet verdiğimiz özel firmalar olduğu gibi üniversiteler ve devlet kurumlarına da dijital iş geliştirme hizmetleri sunduk. İstanbul Ticaret Üniversitesi, Marmara Belediyeler Birliği, belediyeler, valilikler müşterilerimiz arasında yer almaktadır.

Teknoloji Firmaları

Çeşitli sektörlere hitap eden birçok teknoloji firmasına sosyal medya yönetim hizmeti, e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlama gibi hizmetlerde bulunduk. Bu firmalar mobil aksesuarlar, bilgisayar çevre birimleri, web hosting, online eğitim gibi çeşitli sektörlere hitap etmektedirler.

Fuarcılık Firmaları

Çeşitli dernekler ve kuruluşlar altında gerçekleştirilen fuarcılık hizmetlerine sosyal medya yönetimi destekleri sunduk. Dergi Fuarı, Likefest gibi birçok önemli fuar için sunduğumuz yerinde sosyal medya hizmetiyle tanıtım faaliyetlerine katkıda bulunduk.

Gıda Firmaları

Birçok alana hizmet verdiğimiz gibi merkezinde gıda olan firmalara da dijital iş geliştirme çalışmalarında bulunduk. Sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi çalışmalarında bulunduğumuz bu firmalar yiyecek ve içecek sektörlerinde önemli noktalarda bulunmaktadırlar.

Eğitim

Birçok online eğitim firması, eğitim odaklı ürünlerin satışını gerçekleştiren web siteler ve eğitim kurumlarına çeşitli konularda dijital iş geliştirme hizmetleri sunduk.

Dernek ve Vakıflar

Sivil toplum kuruluşlarına içerik üretimi, sosyal meyda yönetimi, web site geliştirme gibi çalışmalar yaptık.

Diğer Sektörler

Marketler zinciri, oyun geliştirici firmalar, kargo firmaları, katılım bankaları gibi birçok farklı sektöre de çeşitli konularda hizmetler verdik.