Biz kimiz?

Digibus, işletmelerin ve markaların iş geliştirme, dijitalleşme yönetimi, dijital ürün geliştirme , sosyal medya ve dijitalleşme süreçlerini çok dilli olarak yöneten bir Türkiye’nin ilk dijital iş geliştirme ajansıdır. 2013 yılında kurulan Digibus, 5 senedir kendi geliştirmiş olduğu çalışma metodolojisi olan  “Bağlantılar Metodolojisi” ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Digibus, sahip olduğu çalışma metodolojisi sayesinde sadece tek bir sektörde değil e-ticaret, sağlık, teknoloji, inşaat, enerji, bankacılık, yayınevleri, tekstil, eğitim, etkinlik yönetimi ve turizm sektörlerinde onlarca müşteriye başarılı bir şekilde hizmet vermiştir. Digibus iyi fikrin gücüne inanır ve çalışmalarının asıl kaynağı fikirdir. Sahip olduğu sektörel tecrübeleri geliştirerek müşteriler için en iyi geliştirmeyi yapar ve iş modellerine entegre eder.

Digibus her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ve sektörel tecrübesi ile birlikte hizmet verdiği alanlarda işletmelerin ve markaların tüm iş süreçlerine faydalı olacak geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Önceliklerimiz

  • Müşteri memnuniyeti
  • İyi fikir bulmak
  • Sürekli gelişim
  • Gereksinim analizi
  • İyi fikir entegrasyonu
  • Teknolojik gelişim
  • Ajans marka entegrasyonunu en üst düzeye çıkartmak

Bağlantılar Metodolojisi

Çok yakında güncellenecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi

dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?