Biz kimiz?

Digibus, işletmelerin ve markaların iş geliştirme, dijitalleşme yönetimi, dijital ürün geliştirme , sosyal medya ve dijitalleşme süreçlerini çok dilli olarak yöneten bir Türkiye’nin ilk dijital iş geliştirme ajansıdır. 2013 yılında kurulan Digibus, 5 senedir kendi geliştirmiş olduğu çalışma metodolojisi olan  “Bağlantılar Metodolojisi” ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Digibus, sahip olduğu çalışma metodolojisi sayesinde sadece tek bir sektörde değil e-ticaret, sağlık, teknoloji, inşaat, enerji, bankacılık, yayınevleri, tekstil, eğitim, etkinlik yönetimi ve turizm sektörlerinde onlarca müşteriye başarılı bir şekilde hizmet vermiştir. Digibus iyi fikrin gücüne inanır ve çalışmalarının asıl kaynağı fikirdir. Sahip olduğu sektörel tecrübeleri geliştirerek müşteriler için en iyi geliştirmeyi yapar ve iş modellerine entegre eder.

Digibus her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ve sektörel tecrübesi ile birlikte hizmet verdiği alanlarda işletmelerin ve markaların tüm iş süreçlerine faydalı olacak geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Önceliklerimiz

  • Müşteri memnuniyeti
  • İyi fikir bulmak
  • Sürekli gelişim
  • Gereksinim analizi
  • İyi fikir entegrasyonu
  • Teknolojik gelişim
  • Ajans marka entegrasyonunu en üst düzeye çıkartmak

Bağlantılar Metodolojisi

Çok yakında güncellenecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Digibus ile Türkiye’de şimdiye kadar yapılmamış keyifli, bir projeye birlikte imza atarak tanıştık. Blogger akademi ile başlayan bu işbirliğimiz uzun süre devam etti. Digibus’a başarılarla dolu nice 5 yıllar dileriz.

Kerim Türe
Yönetim Kurulu Başkanı, Modanisa

dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?