müşterilerinizi etkileyin

Dijital pazarlamanın en büyük yardımcılarından biri olan içerik pazarlaması; hedef kitlenize doğru bilgiyi vermek, onlarla etkileşim kurmak ve hedef kitlenizin satışa dönüştürülebilir datasını elde etmek için büyük önem arz etmektedir.  İçerik pazarlaması sonucunda ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili markanız veya işletmeniz daha çok duyulur ve marka bilinirliğiniz artar. İçerik üretmeyi sevdiğimiz sektörler kısaca;

  • Teknoloji
  • Moda & Giyim
  • Mobil Aksesuar Sektörü
  • Ev Ürünleri Sektörü
  • Eğitim Sektörü
  • Sağlık Sektörü
  • OEM Ürünler

hizmet başlıkları

Blog Kurulum ve Tasarım Hizmeti

Wordpress altyapısını kullanarak kurumsal ürün veya hizmet blogunuzu WordPress uyumlu cloud sunucular üzerinde kuruyor ve tasarım entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Blog Yönetimi

Kurumsal blogunuzda hedef kitleniz içerik stratejinizi ve takviminizi oluşturuyor, özgün ve SEO uyumlu içerikler üretip yayınlıyoruz.

Websitesi İçerik Üretimi

Websiteniz için ihtiyaç duyduğunuz sayfaları oluşturup, müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza daha görünür olmanız için bu sayfalar için SEO uyumlu özgün içerikler üretiyoruz. Bu sayede

E-Posta İçerik Üretimi

Şirket içine veya müşterilerinize göndermiş olduğunuz kurumsal, kampanya veya bilgilendirme e-postaların tasarım taslaklarını oluşturup içeriklerini yazıyoruz.

İnfografik Çalışmaları

Verilerinizi görseller ile zenginleştirmek ve hedef kitlenizin daha iyi anlamasını sağlayan infografikler üretiyoruz. İnfografikler sayesinde daha iyi bir sunum yapabilir ve müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

E-Ticaret İçerik Hizmeti

Günümüzde müşterilerine en iyi bilgiyi veren e-ticaret siteleri ürünlerini daha iyi tanıtıyor ve satış oranları artıyor. Bu noktada ürünleriniz için SEO odaklı içerikler oluşturuyoruz.

Webinar İletişimi

Webinar iletişimi ile hedef kitleniz ile olan iletişiminizi kuvvetlendiriyor, kitlenizi yeni hizmet ve ürünlerinizden haberdar ediyoruz. B2B ve B2C özelinde yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Youtube Kanal Projelendirme

Tanıtmak istediğiniz ürün, hizmet veya ulaşmak istediğiniz hedef kitleye göre Youtube kurgusu oluşturuyor ve Youtube’a özel video çekimi gerçekleştiriyoruz.

içerik pazarlamanın işletmenize katkıları

Özgün İçeriğin SEO'ya Etkisi

Google arama motoru emek harcanan yani kopyala yapıştır yapılmayan web sitelerine hak ettikleri değeri veriyor. Yazının detayları çok yakında blogumuzda.

Daha Fazla Oku

Kurumsal Bloglar için 10 Kullanım Yöntemi

Kurumsal bloglar sahip olduğu içeriklerin çeşitliliği ve kalitesiyle birlikte websitenizin 100 katı ziyaretçiye sahip olabilir.

Daha Fazla Oku

E-Posta İçeriklerinin Önemi

E-posta gönderirken kullanmış olduğunuz mail imzası ve mail içeriği iş yaşamında birçok kararda işletmenizi etkiliyor.

Daha Fazla Oku

içerik pazarlama sürecimiz

içerik pazarlamasının faydaları

görünürlük

Markanızı ve hizmetlerinizi yansıtan içeriklerle internet üzerinde görünür olursunuz.

marka bilinirliği

Müşterilerinizin ihtiyacına yönelik ürettiğiniz içerikler marka bilinirliğinizi arttırır.

etkileşim

Müşterilerinizle olan etkileşiminiz artar ve verdiğiniz hizmetinizin kalitesini geliştirirsiniz.

satış etkisi

Doğru strateji ile üretilen içeirkler yeni müşteri adaylarınıza ulaşmanızı sağlar.

işinizi geliştirmeye şimdi başlayın!