agency history

Digibus is Turkey’s first digital business development agency that manages business development, digitalization management, digital product development, social media and digitalization processes of businesses and brands multilingually. Founded in 2013, Digibus has been serving its customers with its self-developed “Connections Methodology” for the last 11 years.

 • 2013

  ilk ofis ilk başlangıç

  Hikayemiz ilk olarak Eylük 2013'te Üsküdar Demircioğlu İş Hanı'nda 15 metrekarelik bir ofiste başladı. İlk olarak iş geliştirme odaklı sosyal medya, dijital siyaset, dijital medya, web tasarım ve e-ticaret danışmanlığı hizmetleri vererek sektöre giriş yaptık.

 • 2014

  blogger akademi

  Türkiye'nin ilk blogger eğitim müfredatını oluşturan Digibus, 2014 yılında Blogger Akademi'yi kurmuştur. Üsküdar Üniversitesi'nde iki dönem Modanisa Blogger Akademi ismiyle eğitim veren blogger akademi 80'in üzerinden mezun öğrenciye ulaşmış ve tesettür giyim habitatı için influcer yetiştirmiştir.

 • 2015

  ikinci ofis

  Proje ve çalışan sayısının artmasından dolayı 2015 yılında yine Üsküdar'da ikinci ofisimize geçtik.

 • 2015

  çok dilli sosyal medya yönetimi

  Fransızca Arapça, İngilizce, Azerica, Rusça ve Almanca dillerinde çok dilli sosyal medya hizmeti vermeye başladık. Başta giyim sektörü olmak üzere, turizm ve inşaat sektöründe de çok dilli hizmet verdik. Sadece yabancı bir dilde metin yazmak değil yurt dışında yaşayan hedef kitlelerimizin yaşam döngülerine dahil olarak bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

 • 2016

  yeni hizmet alanları

  Hizmet verdiğimiz alanlar ek olarak fotoğraf ve video prodüksiyon çalışmalarımızı hizmetlerine dahil ettik. Ürün odaklı başarılı konsept fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.

 • 2016

  üçüncü ofis

  Üsküdar'da geçirdiğimiz 3 yıl sonunda Eminönü ofisimize taşındık.

 • 2016

  digi.kitchen bünyesine katıldık

  SosyalSosyal ve GameForce gibi projelerin yer aldığı internet startuplarını üreten Digi.Kitchen bünyesine katıldık.

 • 2017

  digibus akademi

  Blogger Akademi sürecinden edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi kullanarak talepler doğrultusunda dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret ağırlıklı hizmet veren Digibus Akademi'yi kurduk ve İstanbul Ticaret Üniversite'si ile protokol imzaladık.

 • 2017

  bağlantılar metodolojisi

  Tüm hizmet alanlarımızı etkileyen ve hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkartan kendi çalışma ve fikir üretme metodolojimizi geliştirdik. Bu methodu sürekli geliştiriyor ve kullanıyoruz.

 • 2017

  yeni hizmet alanları

  Dijitalleş dönüşüm yönetimi ve dijital ürün geliştirme hizmetlerini bünyemize kattık.

 • 2018

  dördüncü ofis

  3 ofis macerasından sonra daha iyi fikir üretebileceğimiz dördüncü ofisimize taşındık.

 • 2018

  stüdyo

  Ürün odaklı e-ticaret ve konsept fotoğraf çekimi yaptığımız stüdyomuzu kurduk. Stüdyomuzda video, ürün fotoğraf çekimi ve stil fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

 • 2018

  yeni web sitesi

  5 yıllık tecrübe ve bilgimizi yansıtacak yeni bir web sitesi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

How can we help you?

You can contact us for information about sales, customer requests and business partnerships.

We would like to express our sincere thanks for creating the new face of our website with a unique structure with a great personality and for your dedicated work in the field of digital marketing. We hope that our long years of cooperation will be full of success.

Dr. Ilyas Aslan
Administrative Manager, Medikent Hospital