ajans geçmişi

2013 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk dijital iş geliştirme ajansı olan Digibus ilk olarak İstanbul Üsküdar’da faaliyetlerine başlamıştır. 5 sene boyunca dijital iş geliştirme, çok dilli sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijitalleşme yönetimi ağırlıklı çalışmalar yapan Digibus daha sonra hizmet verdiği iş kategorilerini çoğaltmıştır. Digibus hakkında son 5 senedir gerçekleşen önemli değişiklikleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

 • 2013

  ilk ofis ilk başlangıç

  Hikayemiz ilk olarak Eylük 2013'te Üsküdar Demircioğlu İş Hanı'nda 15 metrekarelik bir ofiste başladı. İlk olarak iş geliştirme odaklı sosyal medya, dijital siyaset, dijital medya, web tasarım ve e-ticaret danışmanlığı hizmetleri vererek sektöre giriş yaptık.

 • 2014

  blogger akademi

  Türkiye'nin ilk blogger eğitim müfredatını oluşturan Digibus, 2014 yılında Blogger Akademi'yi kurmuştur. Üsküdar Üniversitesi'nde iki dönem Modanisa Blogger Akademi ismiyle eğitim veren blogger akademi 80'in üzerinden mezun öğrenciye ulaşmış ve tesettür giyim habitatı için influcer yetiştirmiştir.

 • 2015

  ikinci ofis

  Proje ve çalışan sayısının artmasından dolayı 2015 yılında yine Üsküdar'da ikinci ofisimize geçtik.

 • 2015

  çok dilli sosyal medya yönetimi

  Fransızca Arapça, İngilizce, Azerica, Rusça ve Almanca dillerinde çok dilli sosyal medya hizmeti vermeye başladık. Başta giyim sektörü olmak üzere, turizm ve inşaat sektöründe de çok dilli hizmet verdik. Sadece yabancı bir dilde metin yazmak değil yurt dışında yaşayan hedef kitlelerimizin yaşam döngülerine dahil olarak bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

 • 2016

  yeni hizmet alanları

  Hizmet verdiğimiz alanlar ek olarak fotoğraf ve video prodüksiyon çalışmalarımızı hizmetlerine dahil ettik. Ürün odaklı başarılı konsept fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.

 • 2016

  üçüncü ofis

  Üsküdar'da geçirdiğimiz 3 yıl sonunda Eminönü ofisimize taşındık.

 • 2016

  digi.kitchen bünyesine katıldık

  SosyalSosyal ve GameForce gibi projelerin yer aldığı internet startuplarını üreten Digi.Kitchen bünyesine katıldık.

 • 2017

  digibus akademi

  Blogger Akademi sürecinden edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi kullanarak talepler doğrultusunda dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret ağırlıklı hizmet veren Digibus Akademi'yi kurduk ve İstanbul Ticaret Üniversite'si ile protokol imzaladık.

 • 2017

  bağlantılar metodolojisi

  Tüm hizmet alanlarımızı etkileyen ve hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkartan kendi çalışma ve fikir üretme metodolojimizi geliştirdik. Bu methodu sürekli geliştiriyor ve kullanıyoruz.

 • 2017

  yeni hizmet alanları

  Dijitalleş dönüşüm yönetimi ve dijital ürün geliştirme hizmetlerini bünyemize kattık.

 • 2018

  dördüncü ofis

  3 ofis macerasından sonra daha iyi fikir üretebileceğimiz dördüncü ofisimize taşındık.

 • 2018

  stüdyo

  Ürün odaklı e-ticaret ve konsept fotoğraf çekimi yaptığımız stüdyomuzu kurduk. Stüdyomuzda video, ürün fotoğraf çekimi ve stil fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

 • 2018

  yeni web sitesi

  5 yıllık tecrübe ve bilgimizi yansıtacak yeni bir web sitesi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi