eğitimlerinizi internete taşıyın

İnternet kullanıcı sayısının artması ile birlikte artık her aile ve kurum çalışanları minimum internet altyapısı ile internet üzerinden eğitim alacak konuma yükseldi. Bu durum sınıf bağımsız evden eğitimi daha popüler hale getiren sebeplerden sadece biri. Evden eğitimin rahat olması ve aynı anda yüzlerce öğrenciye erişiyor olmanızda evden eğitimi güçlendiren konulardan biri. Digibus olarak aşağıda yer alan kurum veya kuruluşlar için internet üzerinden online olarak eğitim verebilecekleri platformlar geliştiriyor ve yayına alıyoruz. Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar;

  • Dershaneler
  • Özel Okullar
  • Sivil Toplum Kuruluşları
  • Vakıf Üniversiteleri
  • Şirketler

hizmet başlıkları

Online Eğitim Platform Kurulumu

Öğrencilerin ve eğitmenlerin giriş yapabileceği, dersleri ve eğitim notlarını görüntüleyebileceği platformu istediğiniz alan adına veya alt alan adına kuruyoruz.

Canlı Yayın Altyapısının Kurulması

Eğitmenlerinizin canlı olarak öğrencilerinize eğitim verebileceği özelliği eğitim altyapısına ekliyoruz. Bu sayede hem sınıf oluşturup ders notu girebilirsiniz hemde sınıflara özel canlı eğitimler düzenleyebilirsiniz.

Sınıf ve Ders Konularının Oluşturulması

Hali hazırda oluşturduğunuz eğitim sistemini tüm ayrıntışlarıyla birlikte online sisteminize taşıyoruz. Bu çalışma sınıflar, eğitmenler, ders notları v.b tüm başlıkların oluşturulmasıdır.

Cloud Hosting Kurulumu

Aynı anda birçok kişinin canlı olarak ders dinlemesi ve sistemin kullanımı ciddi bir trafik oluşturacağından dolayı kendi içinde yedekleme sistemi olan ve yüksek erişimde yavaşlamayacak bir cloud sistemi kurguluyoruz.

neden uzaktan eğitim?

Online Eğitim Nasıl Yapılır?

Rusya’ya yönelik yapacağınız sosyal medya tanıtım veya pazarlama çalışmasında Facebook odaklı düşünmek yerine Rusya’da  popüler olan VKontakte kullanmak daha stratejik bir karar.

Daha Fazla Oku

Ücretsiz Online Eğitim Platformları

Sosyal medya yönetimi e-ticaret siteleri için yapılacaksa biraz farklılaşıyor ve ölçümleme daha fazla önem kazanıyor. Konuyla ilgili blog yazımız çok yakında yayında!

Daha Fazla Oku

5 Gerçek Zamanlı Pazarlama Örneği

Gerçek zamanlı pazarlama markanızı ön plana çıkartmak için yaptığınız ufak bir news hack aslında. Konuyla ilgili blog yazımız çok yakında yayında.

Daha Fazla Oku

uzaktan eğitim kurulum sürecimiz

online eğitimin faydaları

esneklik & sınırsız kaynak

Öğrenciler 7/24 saat ulaşabilirler, anlamadıkları konuları tekrar edip, gerek gördükleri yerde öğretmenlerine ulaşabilirler.

yaşam boyu öğretim

Online eğitim kullanıcılarına yaşam boyu öğrenme imkânı vermektedir.

öğretmen avantajı

öğrenci ihtiyaçlarını dikkate alarak çok farklı kaynaklardan materyaller oluşturabilir, gerekirse farklı sınıflar için farklı materyalleri harmanlayabilir.

hızlı iletişim

Öğrencilerinizle daha hızlı bir şekilde iletişim kurabilir ve onların görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

internete hemen taşının!