müşterilerinize internetten ulaşın

Online reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz. Reklam yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları;

  • Google Adwords Reklamları
  • Facebook Reklamları
  • Instagram Reklamları
  • Twitter Reklamları
  • Linkedin Reklamları

hizmet başlıkları

Hedef Kitle Analizi

Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

Reklam Tasarım Çalışmaları

Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam kanallarına uygun olarak ölçülerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook üzerinden beğeni, içerik öne çıkarma,, yönlendirme video, potansiyel müşteri ve yeniden pazarlama reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram üzerinden fotoğraf öne çıkartma, video öne çıkartma, story ve çoklu görsel öne çıkarma reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Youtube Reklam Yönetimi

Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview  video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter üzerinden sponsorlu tweet, sponsorlu hesap, websitesi yönlendirme, uygulama yüklettirme ve yönlendirme reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Linkedin Reklam Yönetimi

Linkedin üzerinden sponsorlu reklamlar, banner reklamları,metin reklamları, sponsorlu inMail reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

online reklamlar neden önemli?

E-Ticarette Facebook Reklamlarının Önemi

Facebook reklamları e-ticaret siteleri için bir çok reklam modeli barındırıyor. Bu reklam modelleri sayesinde ürünlerinizi daha fazla ön plana çıkartabilirsiniz. Blog yazımız çok yakında!

Daha Fazla Oku

Butikler için Instagram Reklamlarının Önemi

Sadece Instagram odaklı hareket eden ve Instagram üzerinden satış gerçekleştiren butikler, Instagram reklamları sayesinde daha çok kişiye ulaşabiliyor. Blog yazımız yakında yayında!

Daha Fazla Oku

Reklam Verirken Hedef Kitle Analizinin Önemi

Hedef kitlenizin demografik yapısı ile yaşam döngüsünü çıkartmak sizi daha çok reklam bütçesi kullanmaktan korur ve daha iyi etkileşim almanızı sağlar. Detaylar çok yakında blogumuzda.

Daha Fazla Oku

facebook reklam formatları

internet reklamlarının faydaları

yeni müşteriler

İnternet reklamları sayesinde yeni müşteriler edinerek daha çok kişiye ulaşır ve kar elde edersiniz.

doğrudan kitlenize ulaşın

Hedef kitle analizimiz sayesinde doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

ölçümleme

Tüm online reklamlar ölçümlenebilir olduğundan yapılan çalışmaların sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

fırsatları yakalamak

Online reklamlar sayesinde potansiyel fırsatları yakalar ve cironuza katkı sağlayabilirsiniz.

internette hemen öne çıkın!