T-Soft

E-Ticaret Teknolojileri
Pazaryeri Hizmetleri
Digibus, e-ticaret servis sağlayıcı olarak müşterileri için T-Soft altyapısını tercih etmektedir. 360 derece e-ticaret hizmeti veren T-Soft müşterileri için hem web hem de mobil alanlarında e-ticaret hizmeti vermektedir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Eğitimleri
E-Ticaret Eğitimleri
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile protokolü bulunan Digibus, Digibus Akademi projesiyle İTİCÜ bünyesinde eğitim projeleri düzenlemektedir.

Vedubox

Online Eğitim Teknolojileri
Zoom Türkiye
Zoom Türkiye temsilcisi olan Vedubox kurumlar için online eğitim çözümleri sunmaktadır. Digibus olarak online eğitim çözümlerinde Zoom Türkiye yetkili temsilcisi Vedubox ile birlikte çalışmaktayız.

B2PRESS

Dijital PR
Basın Bülteni Çözümleri
Türkiye ve yurtdışı için çok dilli dijital PR hizmetleri sunan B2PRESS Digibus müşterileri için dijital PR hizmeti sağlamaktadır. Digibus olarak basın bülteninden basın yansımalarına kadar olan süreçlerde B2PRESS ile ortak çalışmaktayız.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi

dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?