ekibinize yatırım yapın

Digibus olarak işletmeler, markalar, e-ticaret şirketleri ve kamu kurumlarında eğitim alacak kitleye özel müfredat oluşturup, sosyal medya ve dijital pazarlama eğitim hizmetleri sağlıyoruz.  Eğitim öncesi gereksinim analizi yapıyor ve sektör tecrübesine sahip eğitmen kadrosuyla bir araya gelerek asıl ihtiyacınız olan bilgiyi sizlere aktarıyoruz. Eğitim verdiğimiz sektör ve kurumlar;

  • Teknoloji Şirketleri
  • E-Ticaret Şirketleri
  • Hastaneler
  • Belediyeler
  • Kamu Kurumları
  • Sivil Toplu Kuruluşlar

hizmet başlıkları

Şirket & Kurum İçi Eğitimler

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş eğitim programlarıyla personelinizi geliştiriyoruz. Ekip içi iletişimi, liderlik becerileri ve iş süreçlerini optimize etme konularında kapsamlı eğitimler sunuyoruz.

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medyanın gücünü kullanarak markanızın etkisini artırmanızı sağlayacak stratejileri öğretiyoruz. Doğru platformları seçmek, içerik üretimi ve hedef kitleye ulaşma konularında pratik bilgiler sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital dünyada başarılı bir pazarlama stratejisi oluşturmanız için gerekli olan temel prensipleri ve araçları öğretiyoruz. Dönüşüm oranlarını artırmak, müşteri sadakatini sağlamlaştırmak ve marka bilinirliğini artırmak için pratik stratejiler sunuyoruz.

E-Ticaret Süreç Eğitimi

E-ticaretin karmaşık dünyasında başarılı olmanız için gereken süreçleri adım adım öğretiyoruz. Müşteri deneyimini iyileştirme, lojistik yönetimi ve ödeme sistemleri gibi konularda kapsamlı eğitimler sunuyoruz.

Strateji Geliştirme Eğitimi

İşletmenizin hedeflerine ulaşmanız için stratejik planlama ve yönetim becerilerinizi geliştiriyoruz. Rekabet analizi, pazara giriş stratejileri ve kriz yönetimi gibi konularda stratejik bir perspektif sunuyoruz.

SEO Eğitimi

Arama motoru optimizasyonuyla web sitenizin organik trafik ve görünürlüğünü artırmanıza yardımcı oluyoruz. Anahtar kelime stratejileri, içerik optimizasyonu ve backlink yönetimi gibi SEO temellerini öğretiyoruz.

digibus akademi haber ve içerikler

Marmara Belediyeler Birliği Eğitimi Sona Erdi

İstanbul Ticaret Üniversitesi ile birlikte Marmara Belediyeler Birliği’nde düzenlediğimiz eğitimin detayları çok yakında burada!

Daha Fazla Oku

Blogger Akademi Öğrenci Görüşleri

2 dönem Üsküdar Üniversitesi’nde Modanisa sponsorluğunda düzenlediğimiz Blogger Akademi öğrenci görüşlerini çok yakında yayınlıyoruz.

Daha Fazla Oku

Digibus Akademi Eğitim Methodu

Digibus Akademi, Bağlantılar Methodunu eğitimde de kullanmaktadır. Eğitim methodumuz en kısa sürede yayında!

Daha Fazla Oku

websitesi içerik üretim sürecimiz

eğitimlerimizin işletmenize faydaları

nitelikli çalışanlar

İnsan kıymetlerinizin teorik ve pratik bilgisi artar.

bilgiyi tecrübe etme

Eğitimler sayesinde bilgilerini pratiğe döküp tecrübe edinirler.

sahiplenme

Çalışanlarına eğitim veren şirketler çalışanları tarafından daha çok sahiplenilir.

yeni bilgiler

Çalışanlarınız sektörel bilgilerini tazeler ve yeni bilgiler edinir.

bizimle iletişime geçin!