dijital dönüşüm ile hızlı büyüyün

Dijital dönüşüm sayesinde orta ve büyük ölçekli kobiler teknolojinin getirdiği avantajları kullanarak daha verimli iş ve hizmet üretiyor, müşteri ilişkilerini geliştiriyor, insan kaynakları, finans, muhasebe ve stok yönetimi gibi konularda teknolojiyi yakalıyor. Dijital dönüşüm hizmetinde aşağıdaki şirket departmanlarına yönelik hizmet sunuyoruz;

  • Bilgi Teknolojileri
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi 
  • Satış Sonrası Destek
  • Dijital Pazarlama 
  • Satış Departmanı
  • Muhasebe Departmanı
  • Depo & Stok Yönetimi
  • Bayi Yönetimi

hizmet başlıkları

Cloud & Yedekleme Hizmetleri

Bilgi işlem ve zaman maliyetinizi azaltır. Yedekleme çözümleriyle riskinizi azaltır ve daha hızlı çalışır. Ücretsiz firewall  ve DDos  hizmetiyle datanızı güvende tutar. Yüksek erişilebilirlik oranı ile verilerinize her zaman ulaşabilirsiniz.

ERP & CRM Çözümleri

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu, verimliliğinizi, üretkendliğinizi ve karınızı arttıracak CRM & ERP uygulamalarınının entegrasyonunu sağlıyor ve sizi öğrenme ve zaman maliyetinden kurtarıyoruz.

SaaS Çözümleri

İş süreçlerinizin iyileşmesi, her yerden müşteri ve işletme datanıza ulaşmanızı ve yönetmenizi sağlayacak,  cironuzu arttıracak SaaS (Solution as a Service) uygulamalarını sizlerle buluşturuyoruz.

İş Akış Diyagramları

İş süreçlerinizin daha disiplinli ve verimli çalışabilmesi için süreçlerinizi dökümante edip diyagramlarla kitapçık haline getiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz veya yeni açmak istediğiniz bir departman veya iş kolunun süreçlerini kuruyoruz.

İnternet Odaklı Çözümler

Kurumsal internet sitesi, B2B, B2C ve bayi yönetimi gibi alanlarda işinizin daha verimli hale getirmenizi sağlayacak çözümler üretiyoruz ve bu çözümlerin kalıcılığını sağlamak amacıyla işletmenize özel kurumsal eğitimler veriyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

İşinizi kalıcı olarak büyütmek, yurtiçi ve yurtdışındaki rakiplerinize daha iyi rekabet edebilmeniz için kullanmanız gereken teknolojik altyapı ve ekipmanlarla ilgili çözüm üretiyoruz.

neden dijitalleşmelisiniz?

Kobiler için 3 Dijitalleşme Önerisi

Dijital dönüşüm kobiler için tercih olmaktan çıktı ve bir zorunluluk haline geldi. Peki dijitalleşmek neden zorunlu?

Daha Fazla Oku

Dijitalleşmeyen Kobileri Bekleyen Riskler

Dijitalleşme kobilerin sadece kendi süreçlerini geliştirmelerini sağlamıyor, aynı zamanda müşterilerinin dilinden konuşmayı ve yeni müşterilerini dijitalleşerek bulmayı sağlıyor.

Daha Fazla Oku

Cloud Bilişimin Kobilere 5 Faydası

Cloud bilişim kobilerde veri güvenliği, erişebilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlıyor. Konuyla ilgili blog yazımız çok yakında yayında!

Daha Fazla Oku

iş ve ürün analizi sürecimiz

dijital dönüşümün faydaları

satış artışı

Dijitalleşen iş modeliniz müşterilere daha hızlı ulaşmanızı sağlar ve satışlarınızı arttırır.

bilgi güvenliği

Cloud altyapısında barınan datalarınız daha güvenli ve yedekli şekilde depolanır.

zaman kazancı

Dijitalleşen şirketiniz verimli çalışır ve zamanınızı öldüren işleri yazılımlar yapar.

üretkenlik artışı

Performans değerlerini daha hızlı ölçümler ve üretkenliği arttırırsınız.

şimdi dijitalleşin!