Dijitalin tüm alanlarına hakim bir ajans mı arıyorsunuz?

Dijital İş Geliştirme

Sahip olduğumuz yenilikçi düşünce, tecrübe ve güçlü partnerlerimizle işletmenizin dijital dünyadaki gelişimi için en doğru rotayı çizmeye hazırız.

devamını oku
6 Dilde Hizmet

İngilizce, Arapça, Fransızca, Almanca, Azerice ve Rusça dillerini kullanarak çok dilli sosyal medya stratejisi üretiyor ve uyguluyoruz.

devamını oku
İnovatif Düşünce

Gelişen teknolojik faydalar ile birlikte markanın için yenilikçi bir dijital vizyon oluşturup bu vizyonu iş süreçlerinize yansıtmanızı sağlıyoruz.

devamını oku

ne yaparız?

Sürekli değişen taktikler değil,
süreçlerle çalışıyoruz.

0

Yıllık tecrübe

0

Çalışma Metodolojisi

0

Hizmet Kategorisi

0

Müşteri memnuniyeti

sosyal medya portfolyo

Digibus Dijital İş Geliştirme Ajansı kendi geliştirmiş olduğu
“Bağlantılar Metodolojisi” ile müşterilerine hizmet vermektedir.

haberler

 • Sürdürülebilir İçerik Nasıl Üretilir ve İçerik Sürekliliği Nasıl Sağlanır?

  İyi bir içerik fikrinin sosyal medya üzerinde ki kullanım süresinin 24 saatte kaybolacak bir story içeriğinden ve 60 sn. içerisinde dikeyde akan ve unutulan tüm içerik türlerinden daha değerli olduğuna inanıyorum.

  Ocak 30, 2022
 • Podcast Nedir, Nasıl Yapılır?

  Yurt dışında 15-20 yıldır oldukça popüler olan podcast, ülkemizde de son 3-4 yıldır adını oldukça sık duyduğumuz ve hızla yayılan bir şey olmaya başladı. Ancak Türkiye’de de çok daha uzun süredir podcast kaydeden değerli kişiler var. İlk başta iPod’lardan dinlenebilecek şekilde tasarlanan podcastler şu anda pek çok farklı platformdan dinlenebilmektedirler. Podcast’i en kısa ve kolay şekilde istediğiniz zaman dinleyebileceğiniz ve kolayca ulaşabileceğiniz radyo programları olarak tanımlayabiliriz. Ancak podcast programları genellikle belli bir konu çerçevesinde gelişir.

  Aralık 13, 2021
 • Ürün Destek Merkezleri ve Kontrol Panelleri Nasıl Satış Odaklı Hale Getirilebilir ?

  Hizmet ve ürün satan yazılım ve IT şirketleri müşterilerini memnun edebilmek ve çalışmalarında sürekliliği sağlayabilmek için mutlaka etkili destek mekanizmaları kurmak zorunda. Genelde destek.alanadi.com veya alanadi.com/destek gibi altyapılar üzerinden destek taleplerini karşılayan ve müşterilerine cevap veren şirketler yine bu altyapılar sayesinde hangi destek personelinin ne kadar destek talebi yanıtladığını ve müşteri memnuniyetini ölçekleyebiliyorlar.

  Nisan 24, 2021
 • Ürün Pazarlaması için Kullanabileceğiniz 10 Farklı Yöntem

  Fakat ürün odaklı bir dijital pazarlama ve içerik yönetimi stratejiniz yoksa emeklerinizin karşılığını alamamış gibi hissedebilirsiniz. Bu durumda üzülmeyin, ürününüze güvenin ve ürünün pazarlaması için aşağıda hazırlamış olduğumuz başlıklar üzerinden çalışmaya başlayın.

  Nisan 24, 2021
görüşme talep edin.

İşletmeniz veya markanız için düşündüğünüz projeyi bizimle konuşmak isterseniz iletişim formundan bize ulaşın. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

  Aşağıdaki konuyla ilgili görüşme talep ediyorum: