Çok Dilli Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal medya, kullanıcılarına sunduğu avantajlarıyla bir iletişim devrimi yaratmıştır. Bugün, dünyanın dört bir yanından insanlar sosyal medya mecralarını kullanarak birbirleriyle iletişim halinde bulunuyorlar. Dolayısıyla firmalar da dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşabilme imkanına sahipler. Bir marka, hedef kitlesinde bulunan farklı milletlerden insanlara aynı anda hitap edebilir. Çok dilli sosyal medya yönetiminde çok dilli hesap yönetimi durumu olabilir. Bu durumda, sosyal medya stratejisi ve sosyal medya içerik takvimi buna göre belirlenir ve içerikler iki ve daha fazla dile göre düzenlenerek paylaşılır.

Çok dilli sosyal medya hesap yönetimi basit bir çalışma gibi gözükse de temelinde farklı hedef kitlelere hitap etmek olduğundan oldukça komplike bir çalışmadır. Bu bakımdan, sosyal medya hesap yönetimini çok dilli yürütmek bir uzmanlık gerektirir. Bu uzmanlık hem sosyal medya uzmanlığı hem de farklı hedef kitlelere hitap etme uzmanlığı içerir.

Digibus olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve çalıştığımız çok dilli markaların gücü ile çok dilli sosyal medya hesap yönetimi çalışmasını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle, daha önceki müşterilerimize yapmış olduğumuz ve aynı anda dört dilde birden yapılan çalışmalar bizi bu anlamda tercih edilebilir kılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Çok Dilli Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nedir?

Sosyal medya çalışmasının, kişi veya kurumların talebine göre birden fazla dilde birden gerçekleştirilmesidir.

Çok Dilli Hesap Yönetiminde Nelere Dikkat Edilir?

Türkçe içerikler için nasıl ki hedef kitlenin davranışlarına ve sosyal medya diline dikkat edilmektedir, diğer dillerde de hedef kitle davranışlarına, o hedef kitlenin bulunduğu ülkenin kültürüle özelliklerine ve sosyal medya diline dikkat edilmektedir.

Çok Dilli Sosyal Medya Hesap Yönetimi Hizmetine Neler Dahildir

Sosyal medya hesap yönetimine ek olarak farklı dillerde strateji geliştirme, içerik takvimi hazırlama, farklı dilde paylaşım ve bunun için çalışacak kişinin istihdamı bu hizmetin kapsamındadır.

Digibus Hangi Dillerde Sosyal Medya Hizmeti Vermektedir?

Digibus olarak çok dilli sosyal medya hesap yönetiminde Türkçe dışında İngilizce, Arapça, Fransızca, Azeri Türkçesi, Rusça ve Almanca dillerinde sosyal medya çalışması yapmaktayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi

Sizi ArayalımFormu doldurun sizi hemen arayalım.