Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

Sosyal medya hesabı açıp bu hesaplardan paylaşımlara başlamak alınacak mesafenin yarısını tamamlamış olmak demektir. Fakat, bilinmesi gerekir ki iyi bir sosyal medya çalışmasında en başta her şeyi eksiksiz oluşturmak ve kullanıcıların karşısına eksiksiz bir şekilde çıkmak gerekmektedir. Sosyal medya hesap yönetiminin en önemli aşamalarından birisi, sosyal medya hesaplarında kullanılacak grafik çalışmalarının yaptırılması ve tasarım giydirmenin çalışmanın en başında gerçekleştirilmesidir. Bir kişi veya kurum sosyal medyada bulunacağı zaman kurumsal kimliğini en iyi yansıtacak şekilde bir tasarım çalışması yaptırmak zorundadır.

Tasarım çalışması, çok boyutlu bir süreçtir. Kişi veya kurum için hazırlanmış kurumsal kimlik ile tasarım çalışmasına başlanır. Kurumsal kimlik, sosyal medya tasarımlarının ana noktası olmak zorundadır. Logonun hakim renkleri veya kurumsal kimlikte kullanılması zorunlu renkler belirlenir ve bunlar kullanılarak tasarım çalışmaları yapılır. Bu tasarım çalışmaları hem profil fotoğrafı ve kapak tasarımlarını, ki buna kısaca tasarım giydirme denir, hem de sosyal medyada kullanılacak paylaşım şablonlarını hazırlamayı içerir.

Digibus olarak, kaliteli grafik tasarımcılarla çalışıyor ve bizden sosyal medya çalışması isteyen veya sadece sosyal medya tasarım hizmeti isteyen kişi veya kurumlara en iyi tasarım çalışmalarını hazırlıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde markayı veya kişiyi sosyal medyada en iyi şekilde temsil edecek tasarım çalışmalarını müşterilerimize sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti Nedir?

Sosyal medyada yer alacak kişi veya kurumlar için profil fotoğrafı ve kapak görselleri hazırlamak, bunlarla birlikte paylaşım şablonlarını oluşturmaktır. Tüm bunlar bir bütünlük teşkil etmeli ve dikkat çekici olmalıdır.

Sosyal Medya Tasarımlarında Hangi Kriterler Kullanılır?

Kişi veya kuruma ait kurumsal kimlik planında, tasarım kuralları gözetilerek çalışmalar yapılır. Hakim renkler tercih edilir, özellikle paylaşım şablonları içeriğin önüne geçmeyecek ve içeriği destekleyecek şekilde kurgulanır.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetine Neler Dahildir?

Bu çalışma kapsamında müşterilere profil fotoğrafı, sosyal medya hesapları için kapak görselleri, içerik paylaşımlarında kullanılacak paylaşım şablonları hazırlanmaktadır. Bu kapsamda talep edilen her sosyal medya platformu için bütünlük oluşturan ve dikkat çeken tasarımlar yapılmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi

sizi arayalım
formu doldurun sizi hemen arayalım.