Sosyal Medya Hesap Kurulumu

İletişim çağının en büyük platformu olan sosyal medya, markalar için de büyük bir pazarlama ağıdır. Milyarlarca insanın kullandığı sosyal ağlar, dijital pazarlamanın da önünü açmıştır. Sosyal ağlarda bulunmak bugün her kişi ve kurum için önemlidir. Sosyal ağlar hem hedef kitleye ulaşma, hem marka kimliğini yansıtma hem de pazarlama fırsatı açısından büyük imkanlar sunmaktadır. Bu bakımdan, her markanın burada bulunması ve kurumsal kimliği en iyi yansıtacak şekilde hesaplarının açılmış olması gerekmektedir. Sosyal medya hesap kurulumu olarak bilinen çalışma ise bunun ilk adımıdır.

Digibus olarak, bize bu amaçla başvuran kişi ve kurumlar için, sosyal ağların kurallarına uygun bir şekilde hesap kurulumu gerçekleştiriyoruz. Sosyal medyada bulunmak isteyen markalar için, hesap kurulumu, tasarım giydirme ve paylaşım şablonları oluşturuyor, ilk içerikleri paylaşarak hesapların dijital pazarlamada kullanılmasının önünü açıyoruz.

Digibus, kişi ve kurumları hedef kitlelerine ulaştıracak sosyal ağları tespit ederek buralarda hesap oluşturmakta ve bu mecralara uygun görsel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yapılan çalışma neticesinde kişi veya kurum, kimliğini en iyi yansıtacak şekilde

Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Hesap Kurulumu Nedir?

Kişi ve firmanın, hedef kitlesine uygun olacak şekilde sosyal ağlarda hesap açmak ve tasarım giydirme çalışması yapmaktır.

Hangi Sosyal Medya Ağlarında Bulunmalıyız?

Sosyal medyada hedef kitleniz hangi ağlarda bulunuyorsa o ağlarda yer almanız gerekmektedir. Bunu da Digibus olarak belirlemekte ve bu mecralarda hesaplar oluşturmaktayız.

Sosyal Medya Hesap Kurulum Hizmetine Tasarım Dahil midir?

Sosyal medya hesap kurulumu için, tüm sosyal medya sitelerine uygun tasarımlar ve logo yerleştirmeleri ve paylaşım şablonları Digibus tarafından verilen hizmete dahildir.

Sosyal Medya Hesap Kurulumu Yaparken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Sosyal medyada en uygun platformlarda hesap açmaya, marka kimliğini en iyi yansıtacak görsel çalışmalar yapmaya ve url uyumuna dikkat etmekteyiz.

Açılacak Hesaplarda Bir Sınır Bulunmakta mıdır?

En çok tercih edilen sosyal ağlarda hesap oluşturmak ve müşterinin tercih ettiği diğer ağlarda hesaplar oluşturmak ve bunlara görsel giydirmek verilen hizmetin kapsamında yer almaktadır. Bu bakımdan bir sınır bulunmamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Satış, müşteri talepleri ve iş ortaklığı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızın yeni yüzünü mükemmel bir kişiliğe sahip eşsiz bir yapı oluşturmanız ve dijital pazarlama alanındaki özverili çalışmalarınız için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Uzun yıllar boyunca devam edecek olan işbirliğimizin başarılarla dolu olması dileğiyle.

Dr. İlyas Aslan
İdari Yönetici, Medikent Hastanesi

sizi arayalım
formu doldurun sizi hemen arayalım.